کرایه ون تویوتا هایس در تبریز

کرایه ون تویوتا هایس در تبریز امکان بهره بردن از امکانی کامل و پر کاربرد را در اختیار شما قرار خواهد داد. در همین راستا ون های هایس برای شما تدارک دیده شده است. در زمانی بسیار کوتاه این خدمت آماده ارائه به شما عزیزان است. کارشناسان اجاره ون ما در ساعات مختلف شبانه روز آمادگی خود را برای ارائه هر چه سریع تر و کامل تر خدمات اعلام می دارند.

امکانات مدرن و کامل خودروی ون هایس

بر همگان روشن است که این نوع ون دارای امکانات فوق‌العاده و درخور توجهی است. اما برای آشنایی بیشتر شما با قابلیت و امکانات متنوع و کامل این خودرو ذکر این موارد ضروری است. از مزایای مورد استقبال شما سقف بلند این خودرو است. این امکان در قیاس با سایر خودروهای ون جلوه چشمگیری برای همگان دارد. راحتی در سفرهای تفریحی و کاری و هر نوع سفر دیگری برای همه مهم و اساسی است. با تاکید بر این امکان سایر امکانات و مزایای این ون برای شما تشریح خواهد شد. کرایه ون تویوتا هایس در تبریز موجبات رضایت حداکثری شما را بر پایه سفری ایمن و راحت مهیا خواهد کرد.

مروری کامل‌تر بر امکانات این خودرو

در صورت کرایه ون تویوتا هایس در تبریز با امکانات متنوع و تضمین کننده و ایمنی دیگری مواجه خواهید شد. سایر امکانات این نوع ون به صورت دقیق تر بدین شرح است:

  • کیسه هوا و  امکانات ایمنی مناسب
  • دارا بودن کمربند ایمنی حتی برای صندلی‌های پشت، قفل میانی
  • سیستم‌های یاری رسان:
  • صندلی‌ها: جا برای لیوان، صندلی‌های پشتی و راحت، حالت توری جیب صندلی‌های عقبی
  • سیستم تصویر و صوت: مجهز و با کیفیت مناسب
  • آینه‌ها و شیشه‌ها: آینه مرکزی الکترونیک، شیشه‌های مقاوم و با وضوح بالا
  • چراغ‌ها:

     امکانات دیگر شامل: کولر برای فصول گرما، بخاری برای فصول سرد،  تهویه عالی  با قابلیت تنظیم کردن با دست به صورت دلخواه، گل پخش کن جلویی و پشتی، رکاب کناری و عقب، سپرهای با رنگ متناسب بدنه

کرایه ون تویوتا هایس در تبریز با راننده ایمنی سفر شما را به صورت مضاعف تامین خواهد کرد

این مورد یکی از دلایل اجاره ون در تبریز با راننده است. سایر دلایل کاملا بدیهی و برای همه آشکار است. وداع با خستگی مفرط در طول سفر و کاهش کیفیت سفر لزوم استفاده از این امکان را بیشتر شرح می دهد. این مورد به ویژه در سفرهای خاص و کاری بسیار مهم و اساسی است. بدین ترتیب با راننده خستگی خود را تنزل و راحتی و آسودگی را با ارتقا مواجه کنید. کرایه ون تویوتا هایس در تبریز با راننده گزینه مناسبی برای حذف طیف وسیعی از مشکلات است.

ون کده

هم اکنون درخواست دهید تا در کمترین زمان ممکن با شما تماس گرفته شود

    Call Now Buttonتماس جهت رزرو